DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Kadeřnictví Chomutov Studio e s t e t i c a

Kadeřnictví,galerie účesů,společenské účesy v Chomutově
Kadeřnictví,galerie účesů,společenské účesy v Chomutově
 

Účes ve svatební den...

                                                                  
 
 
Svatba je velkou životní událostí a každá nevěsta chce v tento den vypadat perfektně a mít dokonalé šaty, boty, doplňky a také svatební účes. A naše studio e s t e t i c a Vám ráda splní Váš sen....
 

Jaký svatební účes zvolit? To záleží jen na vás. Ovšem není vhodné si pouze vybrat účes podle katalogu a tvrdohlavě na něm trvat. Raději se poraďte se svou kadeřnicí. Může se stát, že nebudete mít ke konkrétnímu účesu vhodný typ vlasů nebo vám zkrátka nesedne. Účes by se měl také hodit ke svatebním šatům. Proto se doporučuje zkouška účesu se šatami ještě před svatebním dnem. Právě při zkoušce lze doladit i doplňky do vlasů, kterými jsou různé čelenky, kytičky, perličky atd. Účes volte i podle tvaru obličeje.

Záleží také na délce vašich vlasů. S dlouhými vlasy lze vymyslet více kreativních účesů, ale máte-li krátké vlasy, nezoufejte. I s nimi lze vytvořit originální, zajímavý účes, který bude dostatečně slavnostní pro tuto velkou událost.
 

A pokud nechcete vypadat jako princezna a nechce se vám do drdolů, čelenek a dalších klasických svatebních účesů a doplňků, nepřemáhejte se. V módě jsou i extravagantní svatební účesy. Nikdy není psáno, že musíte vypadat jako princezna. Je to především váš den a vy se musíte ve svém účesu cítit dobře.

Tip: Letošní svatební účesy (stejně jako svatební šaty) jsou ve znamení jednoduché elegance.